שאיבת שומן – כשדיאטות וספורט לא עובדים…

עם יד על הלב, כמה דיאטות כבר עשית במהלך חייך? כמה מהן עבדו ולאיזו תקופה? כנראה שאין רבים שלא ניסו כל דיאטה אפשרית כחלק מהרצון לרזות ולהיראות מושלם. ולאו דווקא מי ששמן באופן קיצוני או ברור, רבים מאתנו גם מי שלא מוגדר כשמן לא מרוצה לפחות מחלק אחד בגוף שלו, חלק שיכול להיות הזרועות, הירכיים, הגב, הסנטר, הבטן כמובן ומה לא… אז אם ניסיתם כבר את כל הדיאטות שבעולם, אכלתם רק חלבונים או פחמימות, לקחתם כדורי הרזייה למיניהם וכלום לא עבד, כדאי אולי שתשמעו על האופציה של שאיבת שומן.

ניתוח שאיבת שומן

ניתוח שאיבת שומן הוא ניתוח די פשוט, וכשמו כן הוא – החדרת קנולה דרך חתכים בגוף שמבוצעים לצורך הניתוח שדרכה שואבים את השומן באזור המיועד. ישנה שאיבה קטנה באזור ספציפי המבוצעת בהרדמה מקומית, שאיבה שנחשבת קלה והיא אורכת כשעה עד שעתיים, וישנה שאיבה המוגדרת "גדולה" המבוצעת על פני שטח גדול יחסית וזו מבוצעת בהרדמה מלאה מה שאורך בדרך כלל כשלוש שעות. לאחר הניתוח מתאוששים מספר שעות תוך קבלת משככי כאבים, ולאחר זמן קצר יחסית חוזרים לתפקוד מלא.

לאחר הניתוח

מכיוון שאת החלל ממנו שואבים את השומן ממלאים בנוזל, סביר להניח שלא תראו ירידה דרמטית במשקל שלכם עד שהנוזל ייספג מה שיכול לקחת כחודש עד שלושה חודשים. הסיבוכים השכיחים ביותר לאחר ניתוח שאיבת שומן הם מעין שטפי דם קטנים מתחת לעור, שטפי דם הנגרמים מהחתכים מכיוון שמחת לעור נותרים חללים ריקים שאמורים להתמלא במשהו עד שהעור באזור יתכווץ. שטפי הדם הללו חולפים כשבוע שבועיים לאחר הניתוח.

כשדיאטות וספורט לא נותנים פתרון – המרכז לכירורגיה פלסטית.

ניתוח שאיבת שומן מומלץ למי שלא הצליח לרזות באזורים מסוימים בגוף גם עם הדיאטות ואימוני הספורט. במרכז לכירורגיה פלסטית תמצאו צוות מיומן ומקצועי מן השורה הראשונה בתחום, צוות שילווה אתכם משלב ההכנות לניתוח וההתלבטויות השונות ועד לביצוע הניתוח עצמו וההחלמה ממנו. צרו עמנו קשר בהקדם ונשמח לסייע לכם בכל שאלה עד שתקבלו את כל המידע אותו אתם צריכים אודות הניתוח.

מרץ 16 יום שישי , 2018 6:14 pm

לגבי הריון

אם אני רוצה להכנס להריון יכולה לעשות ניתוח שאיבת שומן

ספטמבר 30 יום שלישי , 2014 11:59 am

שאיבת שומן

האם את מטפלת בשיטת ה body taight ?

ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן

שיטת הבודי טייט היא שיטה לשאיבת שומן.


 בהחלט מבצעים שאיבת שומן במחלקתנו.


בברכה


דר רוזנברג הגן


1800800806


ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן
רופאה מומחית בתחום הכירורגיה הפלסטית

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה