טיפול לייזר מהפכני מחדש ומצעיר רקמת הנרתיק –
את יכולה לחזור לצחוק , לאהב ולשלוט בגופך בלי להרגיש נבוכה

נשים בגיל המעבר חוות סימפטומים הקשורים לבריאות הנרתיק , המשפיעים על איכות חייהן 50% מהנשים בגיל
המעבר סובלות מבריחת שתן במהלך פעילות ספורטיבית . שינוי תנוחה, הרמת משאות כבדים או אפילו
תוך כדי שיעול. 80% מהן חוות ניוון של דפנות הנרתיק כתוצאה מהפסקת הפרשה
של אסטרוגן נרתיקי.

הפתרון: FemTouch טיפול לייזר לא פולשני וחסר כאבים

good-life
FemTouch™ הינו מכשיר חדשני המעניק פתרון לתופעות השונות שמקורן בהחלשות התנוונות
של שרירי הנרתיק FemTouch™ פותח במעבדות Lumenis, מובילה עולמית בתחום
טיפולי הלייזר האסתטיים, הכירורגיים והגינקולגיים.

במהלך הטיפול מחדירים אפליקטור סטרילי לתוך הנרתיק ומושכים אותו לכיוון חוץ הנרתיק תוך כדי סיבוב של 360 מעלות.
קרני לייזר (carbon dioxide laser) באות במגע עם דפנות הנרתיק ומעצבות מחדש את שכבת הקרום הרירי הוגינאלי. FemTouch™ מעניק פתרון יעיל ומהיר מאד: מפגש טיפולי נמשך דקות בודדות והתהליך כולו מצריך בין 2 ל-4 מפגשים בלבד. ה-FemTouch™ נח מאד לתפועל ואינו כרוך בהרדמה או בטיפול משלים מעבר למפגשים בקליניקה. "

"בכלל לא הייתי מודעת לעד כמה הייתי זקוקה לטיפול הזה.
בעלי ואני חווים עכשיו פריחה מחדש! התוצאות מדהימות,
סיפרתי לכל החברות שלי"

א.פ טופלה ב- FemTouch

woman-think

כיצד המכשיר עובד?
הפרוצדורה הינה פשוטה, יעילה ומהירה , אשר אורכת רק מספר דקות. בין 15 ועד 20 דקות. לרוב נדרשים בין 2- 4 טיפולים. (אינדיווידואלי ונקבע ע"י אבחון של גניקולוג), ,הכול כדי להגיע לתוצאה הרצויה ברקמת הנרתיק.
מחדירים אפליקטור (ידית) סטרילי לתוך הנרתיק מושכים אותו בכיוון החוצה מהנרתיק תוך כדי סיבוב של 360 מעלות , כך שכל רקמת הנרתיק מקבלת את הטפול סביב- סביב.
ההליך הוא טיפול בלייזר נרתיקי לא פולשני, ללא כאבים . שבסופו של ההליך המכשיר החדשני יוצר מיצוק של הנרתיק, אשר גורם לחידוש הרקמה הנרתיקית והצערתה.
במהלך הטיפול במכשיר, ייתכן והמטופלת תרגיש תחושת חום קלה בנרתיק אך חשוב לציין כי זהו טפול עדין ביותר ומאוד נוח למטופלת.

woman-think2

הוכחות קליניות

רמות האנרגיה בה משתמשים במכשיר הן של J m 7.5-12.5 , כדי להבטיח אפקט טיפולי ברמת הרקמה הנדרשת בנרתיק , ללא השפעה על רקמת החיבור והשרירים שהינם בעומק של µm 600.
הערכות קליניות הראו שנשים שטופלו במכשיר, חשו שיפור ניכר כבר אחרי 1-2 טיפולים. ולאחר שסיימו את כמות הטיפולים הנדרשת, נשים סיפרו כי המכשיר שיפר להן את איכות החיים עד כדי שינוי חיים של ממש.

כיצד הטיפול במכשיר צפוי לעזור למטופלות?
אצל נשים רבות, מאורעות משמעותיים בחיים כמו הריונות, לידות ו\או גיל המעבר יכולים להוביל לעיתים לנזק לא מצופה ולא רצוי לרקמת הנרתיק, דבר שמוביל לוגיניטיס אטרופית ולדליפת שתן במאמץ. עד 80% מנשים בגיל המעבר סובלות מתסמינים של וגיניטיס אטרופית (VVA).
אבל רק כ-20%-25% מהן פונות לטיפול רפואי שעשוי לשפר משמעותית את איכות החיים שלהן. חלקן לא פונות מבושה ואו חוסר ידע שטיפול כזה אכן קיים.
טיפול בטכנולוגיית לייזר 2CO לנרתיק מעודד שיקום הפיזיולוגיה של הנרתיק למצב שהיה טרם גיל המעבר ובכך מפחית את התסמינים הנרתיקיים הקשורים בגיל המלווים וגיניטיס אטרופית ודליפת שתן במאמץ.
הטיפול במכשיר הוא טפול מהיר, בטוח, יעיל ופשוט. אין צורך בהרדמה או טיפול מיוחד לאחר גמר הפעולה ואין זמן החלמה. הטיפול מתבצע בקליניקה ולא בחדר ניתוח !

וגיניטיס אטרופית


מה את צריכה לדעת על אטרופיה של העריה והנרתיק(וולבווגינלית)?
הזמן גובה מחיר מגופינו. עם ההזדקנות, הגוף עובר שינויים דרמטיים. העור מאבד מגמישותו, עבודה קשה במשך שנים גורמת לכאבים בעצמות ולסחוס להידרדר, ואילו הריונות ולידות גורמים למתיחה של אזור הבטן, העור והנרתיק.
הרקמות בנרתיק, בדומה לכל אברי הגוף, עוברות גם הן שינויים דרמטיים עם הגיל. השינויים שנשים יחוו באזור הנרתיק ומערבת השתן עם התקדמות הגיל , הם בעיקר תוצאה של ירידה ברמות ההורמון אסטרוגן. אבדן אסטרוגן גורם ליובש וגינאלי, גירוי בנרתיק, גרד ולעיתים לכאבים ביחסי מין . תסמינים אלה קשורים לאטרופיה של העריה והנרתיק (VVA) . עד 80% מהנשים בגיל המעבר סובלות מ- VVA ורק כ-20-25% פונות לטיפול רפואי שעשוי להוביל לשינוי דרמטי באיכות חייהן.
הגורמים לאטרופיה וגינלית :
אטרופיה וגינלית קורית בגיל המעבר עקב ירידה ברמות אסטרוגן. בהיעדר אסטרוגן, ריקמת הנרתיק נהיית דקה ומתייבשת. הריקמה פחות גמישה, נוטה יותר לפציעה , קריעה ושפשוף – דבר המוביל לתסמינים הנ"ל.
ירידה ברמות האסטרוגן יכולה לקרות גם בעת הנקה, לאחר כריתת שחלות , או אחרי כימותרפיה ובכל המצבים האלה ייתכנו תסמינים של VVA.

תסמינים של וגיניטיס אטרופית (VVA):


 • כאבים בנרתיק – כאשר דפנות הנרתיק יבשות ורגישות, חדירה בעת יחסי מין גורמת לאי נוחות. זה יכול להוביל לכאבים בנרתיק ותחושת צריבה בנרתיק או בפתחו . במשך הזמן, במידה ולא מטפלים, נוצרת דלקת כתוצאה מתדירות לא תכופה של יחסי מין מבלי שיש לחלוחית מספקת , דבר שיכול לגרום לפציעה ודימום מהנרתיק בזמן יחסי מין.
 • יובש נרתיק וגרוד – נשים רבות הנכנסות לגיל המנופאוזה יסבלו מירידה ברמות האסטרוגן , אשר מפחיתה את הלחות בנרתיק ומובילה ליובש נרתיקי. יובש נרתיקי וגרד בנרתיק נחשבים לתסמינים שכיחים של אטרופיה וגינלית. לחוסר לחות וגינלית השפעה משמעותית על המיניות הנשית.
 • צריבה בנרתיק – ללא אסטרוגן החומציות בנרתיק ( pH) וההפרשות נהיות יותר בסיסיות. שינוי זה בחומציות משפיע על מאזן הפלורה הטבעית , כך שרמת החיידקים ה"טובים" ( לקטובצילים) יורדת. דבר זה מוביל לצריבה בנרתיק וגירוי בפות .

אז למי מתאים המכשיר ?

 • נשים בגיל המעבר ואחריו
 • נשים לאחר הריונות ולידות
 • נשים שסובלות מבריחת שתן

למה כדאי לך לטפל אצלנו ומה הייחודיות שלנו ?

 • בלעדי למרכז לכירורגיה פלסטית
 • טיפול מתבצע ע"י גניקולוגית בכירה
 • טיפול לייזר נרתיקי לא פולשני
 • לא כרוך בכאב או אי נוחות
 • מתבצע במרפאה ולא בחדר ניתוח
 • טיפול שאורך בממוצע 15 דקות

אם את מרגישה אחד מהתסמינים שהוזכרו לעיל, ייתכן שאת סובלת מאטרופיה וגינלית (VVA).
אטרופיה וגינלית הופכת יותר שכיחה בנשים לקראת גיל המעבר ולאחריה. כיום , יש מגוון טיפולים אפשריים לטיפול באטרופיה וגינאלית.

אינך צריכה לעבור את זה לבדך. הגיע הזמן לעשות שינוי ולטפל בלי פחד מבושה ! כדי לדעת יותר על הטיפול המתאים עבורך, אנא צרי קשר עם המרפאה שלנו ואחת מהגניקולוגיות שלנו יקבלו אותך לפגישת ייעוץ: 1-800-800-806

עכשיו מבצע השקה לחודש בלבד, צרי איתנו קשר!

טופס צור קשר