ד"ר רות גייסט היא רופאה מומחית בגינקולוגיה ומיילדות ורופאה בכירה למעלה מ-30 שנה

ד”ר גייסט סיימה את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית, הדסה, ירושלים והתמחתה בתחום רפואת נשים ויילוד במרכז רפואי שערי צדק בירושלים. בסיום ההתמחות נסעה לטורונטו, קנדה להשתלמות בתחום הגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות ובפרמקולוגיה קלינית.

עם שובה, עבדה כרופאה בכירה במרכז רפואי שערי צדק. בהמשך השתלמה בתחום האורוגינקולוגיה וריצפת האגן בבי”ח איכילוב. ד”ר גייסט עובדת כיועצת בכירה בתחומי האורוגינקולוגיה, כירורגיה תוך רחמית וגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות בקופ”ח מכבי באזור המרכז.

ד״ר רות גייסט מכהנת כיו”ר החברה הישראלית לגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות מ-2013 חברה בחברה הישראלית לריצפת האגן ואורוגינקולוגיה.

בשנים האחרונות החלה להתעניין בתחום הכירורגיה הווגינלית המשקמת. הניסיון בתחום האורוגינקולוגיה וריצפת האגן נותן את הכלים הנחוצים להכרת האזור הווגינלי על ההפרעות שיכולות להיות בו.

הניסיון העשיר בתחום גינקולוגיה של ילדות ומתבגרות הביא אותה להכרות עם הנושאים שמציקים לנערות ומתבגרות לגבי האזורים האינטימיים שלהן.

באסטרה מדיקל ד”ר גייסט מבצעת ניתוחים להפרעות בריצפת האגן ( צניחות, הידלדלות עם הגיל, הפרעות שליטה על השתן), פלסטיקה של הפות והנרתיק ושיקום קרום הבתולין.

ד”ר גייסט דוגלת בייעוץ יסודי ונרחב לכל מטופלת לגבי האופציות העומדות בפניה, ניתוחיות ולא ניתוחיות.

במתבגרות חשוב לה להדגיש את השונות הטבעית של מבנה אברי המין באוכלוסייה, כך שלא כל שינוי שנתפס בעיני המתבגרת כ”נוראי” הוא אכן פתולוגי ומחייב טפול.

יחד עם זאת, כל מצוקה של המטופלת, אם מבוססת או לא – מחייבת התייחסות מתוך אמפתיה וחוסר שיפוטיות עם העמדת כל האפשרויות בפני המטופלת.

 

חוות דעת עבור ד”ר רות גייסט

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה