ד"ר ינקו היא רופאה בכירה, השירות למיקרוכירורגיה משחזרת והשירות לניתוחי מוהס, המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים איכילוב תל אביב. מנתחת בכירה במרכז לכירורגיה פלסטית ברמת החייל ועובדת בהסדר עם מבוטחי "מאוחדת שיא".

תחומי עיסוקה המרכזיים ניתוחים פלסטיים רפואיים ואסתטיים, ושחזורים מיקרוכירורגיים באזורי הראש והצוואר וגפיים עבור חולים אונקולוגיים וחולי טראומה. בתחום אסתטיקה מבצעת ניתוחים ופרוצדורות הכוללות הזרקת חומרי מילוי בוטוקס ניתוחי עפעפיים, ניתוחי אף, מתיחת פנים וצוואר, הקטנת/הרמת חזה , הגדלת חזה מתיחות בטן שאיבת שומן גניקומסטיה .

ניתוחים רפואיים: ניתוחי מוהס, הסרת צלקות וטיפול בנגעי עור, השתלת עורוניתוחים משחזורים באזור הפנים, הגיו והגפיים.

ד"ר ינקו למדה רפואה בבבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים והשלימה בהצטיינות את התואר BMed Sc בשנת 1996 ובציון לשבח את תואר MD בשנת 1999. היא התמחתה בכירורגיה כללית בתל השומר ב-2002. בין השנים 2002-2008 התמחתה במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים הדסה עין כרם, בירושלים תחת ניהולו של ד"ר רמי נוימן. התמחות על בניתוחי מוהס, עברה ב-Skin Cancer and Dermatology Center בלייוד קנזס, בהדרחת ד"ר גלן גולדסטיין ובקורס של ה-Amercan Society of Mohs Surgery בסאן דיאגו קליפורניה. ב-2009 השלימה התמחות על במרכז הידוע לטיפול כולל במחלת הסרטן MD Anderson Cancer Center, ביוסטון טקסס. מאז שובה לארץ עובדת בבית החולים איכילוב ומתגוררת באזור תל אביב. ד"ר רוית ינקו חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. כמו כן, ד"ר ינקו אחראית על הוראת לימודי ההמשך האוניברסיטאיים למתמחים בכירורגיה פלסטית וזכתה בתואר המורה הצטיינת. בנוסף מתפקדת ד"ר ינקו כגזברית החברה למיקרוכירורגיה משחזרת של האיגוד לכירורגיה פלסטית. ד"ר ינקו דוגלת בהתאמה יסודית לניתוח המתאים ביותר עבור המטופל, ביחס אישי ולבבי לכל אורך הדרך הסיפוק הרב ביותר נשאב, בעיניה ממטופל שלמרות כל החששות צלח בביטחה את הפרוצדורה, אסתטית שיחזורית, קלה או קשה, וחש כי נטל חלק בקבלת ההחלטות, והינו מרוצה ובטוח ובתוצאות.

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה