טיפולים להצערת הנרתיק ואבר המין ( vaginal rejuvenation)

אבר המין מכיל רקמות שונות כולל עור, רקמות ריריות, שומן ושרירים . עם ההתבגרות וההזדקנות אבר המין עובר שינויים בכל הרקמות בדומה לשינויי הגיל באזורים אחרים בגוף.

קיים דלדול שרירים , העור נהיה מדולדל, מקומט ומושך כלפי מטה ( עקב הגרביטציה) , ורירית הנרתיק דקה, חסרת תזונה הורמונלית ויבשה. לכן יש שינוי משמעותי במראה אבר המין בגיל המבוגר : השפתיים החיצוניות מידלדלות מהשומן שתוכן והפנימיות נחשפות, הריריות נראות בצבע אדום בוהק עקב אטרופיה ( חוסר תזונה הורמונלית) וקיימות תחושות של יובש, גרוי, דלקות חוזרות וכאבים בעת יחסי מין.

טיפולים אסתטיים שונים מיועדים לטפול במגוון הבעיות הנ"ל כולל הזרקות של חומרי מילוי וטיפולים מקומיים בטכנולוגיית לייזר למיצוק הנרתיק והפות , שיפור במראה השפתיים ועלייה בלחלוחית הנרתיקית.

באסטרה מדיקל נוכל להציע לך את הטפול שיתאים לך בדיוק מתוך מגוון הטיפולים הכירורגיים והלא כירורגיים.

יולי 4 יום רביעי , 2018 10:28 pm

האם יש לכם מכשיר מונה ליזה?

שלום רב, אני בת 45. אמא לשלושה. סובלת כבר הרבה שנים מבעיות של דליפת שתן ודחיפות ותכיפות במתן שתן ביום ובלילה. כמו כן אני מרגישה לעיתים קרובות יובש ועקצוץ בואגינה וכאבים בזמן קיום יחסי מין. הבנתי שניתן לעבור סדרה של טיפולים במכשיר מונה ליזה וזה משפר משמעותית את המצב. אודה לכם אם תצרו עמי קשר לתת לי הסבר על הטיפול, משכו והעלויות שלו. תודה מראש.

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה