טיפול לא כירורגי בוולבודיניה – וסטיבוליטיס:

וולודיניה – וסטיבוליטיס הינה אי נוחות מתמדת או כאב כרוני בפות, המאופיינים במיוחד בתלונות על תחושת בערה, דקירה, גירוי מכאיב או עור משופשף באברי המין הנקביים. תחושת הגירוי משתנה מאישה לאישה במיקום הכאבים ובמשכם.

הכאב יכול להופיע בכל אזור באיבר המין ולפעמים אף יכול להגיע לאזור פי הטבעת. הכאב יכול להיות קבוע או לסירוגין. לעיתים ממוקד ולעיתים נרחב יותר. התסמינים יכולים להיות כה עזים עד שקיום יחסי מין יהיה בלתי אפשרי ואפילו ישיבה, הליכה או לבישת מכנסיים הדוקים יהיו בלתי נסבלים.

כאשר הכאב מתרכז באזור פתח הנרתיק ומופיע במיוחד בזמן קיום יחסי מין, התופעה נקראת ווסטיבוליטיס (כאב באזור ספציפי – וסטיבולה). תופעה זו היא סוג של וולודיניה והכאב מורגש בעיקר בעת ניסיון לחדור לנרתיק בעת קיום יחסי מין, החדרת טמפון ובדיקה גניקולוגית.

הגורם לוולודיניה אינו ידוע. יכולות להיחות סיבות שונות כגון: פציעה או גירוי, רגישות יתר מקומית לפטריית ה קנדידה, תגובה אלרגית לחומרים מגרים מן הסביבה, רגישות למזון, רמות גבוהות של גבישי אוקסלט בשתן, כיווץ ממושך של שרירי רצפת האגן.

אנו באסטרה מדיקל מציעים טיפול בחומצה הילורונית לבעיה מסוג זה. טיפול שנעשה ללא הרדמה או עם הרדמה מקומית. ללא סיבוכים.

בנוסף , לנשים לאחר לידה עם צלקת באיזור השפתיים או הנרתיק הגורמת לכאב או גירוי כרוני, יוכלו ליהנות מהזרקה של חומצה הילורונית לאיזור הצלקת, מה שיגרום לשיפור בתסמינים ושיפור ביחסי המין.

פברואר 7 יום שלישי , 2017 7:41 pm

היי

הייתילדעתמהשיטתהטיפולהויסטבוליטיס?

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה