שיטות הטיפול המודרניות בתחום עיצוב החזה, הביאו חופש פעולה רחב למטפלים ולמטופלים גם יחד, בבחירת אופן הטיפול והתאמתו למטופלים השונים הבאים בשערי המכונים השונים לאסתטיקה רפואית, כל אחד ואחת לפי נתוניו האישיים ציפיותיו ודרישותיו הייחודיים לו, או לה.

הניסיון הרב שתחום האסתטיקה הרפואית הספיק לצבור, הטמיע בידיהם של המנתחים ביטחון מקצועי ודייקנות שלא הייתה ידועה קודם לכן, ומאפשרת לבצע הערכות מדויקות למדי של תכנון הטיפול, בין אם מדובר על אסתטיקה ובין אם מדובר על טיפול רפואי שאינו נראה לעין, וכך גם התחושה בקרב הציבור הרחב.

ככל שעובר הזמן, התודעה של הציבור, נשים בעיקר, ביחס לניתוחים פלסטיים ושאר שיטות טיפול שאינם כירורגיה, עולה באופן משמעותי, ומקל חיזוקים מהתקשורת, בין היתר מעולם הבידור, כאשר יותר ויותר נשים מפורסמות בגילאים שונים עוברות ניתוח להגדלת חזה או מתיחת פנים ושאר טיפולים אסתטיים.

מאחר שגם המסופקות והחוששות מרעיון הניתוח בכלל, ומהתערבות אסתטית בגופם בפרט, גם הן מרגישות בטוחות יותר להגיע ליעוץ של מומחים בתחום, כאשר הן רואות את התוצאות המושלמות של נשים שביצעו את המהלך לפני שנים, ואף על פי כן לא נסוג כהו זה מהתוצאה הראשונית של הניתוח או הטיפול שהן עברו.

במקביל לניתוח להגדלת חזה, או כל טיפול אחר שקשור באזור זה כגון הרמת חזה או הקטנה, שהם בהחלט מהניתוחים השכיחים ביותר כיום, ישנו גם את ניתוח עיצוב האף, טיפול שהוא מבוקש מאוד בכל מקום בעולם, ורבים הם האנשים שמבקשים לשפר את חזותם בכל הקשור למראה האף.

טיפולים אסתטיים בהקשר לאף, נובעים לרוב ממבנה אף חריג כתופעה מולדת, אך לא רק, גם תאונות לא מעטות מסתיימות בפגיעה באזור האף והפנים, שזהו בוודאי אזור חשוף לפגיעות, וגם אזור שהוא יחסית עדין ועלול להיפגע באופן משמעותי מחבלות, ועל כן ניתוחים אלו גולשים גם לתחום הרפואי ולא נשארים באזור תחום האסתטיקה בלבד.

אכן ניתוחי אף נחשבים לניתוחים מסובכים יחסית מפני מורכבות האף, כלי הדם שבו ומערכת הנשימה, אך תודות למקצוענות ושנים של ניסיון בתחום הכירורגיה הפלסטית, וכן התפתחות גלובאלית של ענף הרפואה האסתטית, יכולת ההחלמה של המטופלים מניתוחים אלו הם גבוהים מאוד, ומהירים ביותר.

סגור לתגובות.